2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

 

 

Delegaci na WZD Krajowej Sekcji Górnictwa Węgla Brunatnego NSZZ "Solidarność"
kadencja 2014-2018

Oddział KWB Turów
1 Bartkowiak Konrad KWB Turów
2 Bohonos Waldemar KWB Turów
3 Cebula Robert KWB Turów
4 Cisek Andrzej KWB Turów
5 Dołkowski Marek KWB Turów
6 Holinka Zbigniew KWB Turów
7 Ilnicki Wojciech KWB Turów
8 Kulak Henryk KWB Turów
9 Kwiatkowski Wiesław KWB Turów
10 Leśniewski Konrad KWB Turów
11 Mikulski Wiesław KWB Turów
12 Mróz Artur KWB Turów
13 Oszust Andrzej KWB Turów
14 Pietraszewski Adam KWB Turów
15 Sidorowicz Stanisław KWB Turów
16 Strózik Zdzisław KWB Turów
17 Szydłowski Bogdan KWB Turów
18 Walaszko Janusz KWB Turów
19 Wochna Sławomir KWB Turów
20 Żuk Adam KWB Turów

 
PAK KWB Konin S.A.
21 Matuszak Grzegorz PAK KWB Konin S.A.
22 Grochowski Krzysztof PAK KWB Konin S.A.
23 Jurczak Grzegorz PAK KWB Konin S.A.
24 Jasiński Grzegorz PAK KWB Konin S.A.
25 Grzelak Mirosław PAK KWB Konin S.A.
26 Kasprzak Krzysztof PAK KWB Konin S.A.
27 Kostrzewa Radosław PAK KWB Konin S.A.
28 Czapski Stanisław PAK KWB Konin S.A.
29 Harbiński Zbigniew PAK KWB Konin S.A.
30 Mohylewski Tomasz PAK KWB Konin S.A.
31 Boksa Zdzisław PAK KWB Konin S.A.
32 Szkołut Piotr PAK KWB Konin S.A.
33 Pałasz Marek PAK KWB Konin S.A.
34 Wiśniewski Sławomir PAK KWB Konin S.A.

PAK KWB Adamów S.A.
35 Filipiak Andrzej PAK KWB Adamów S.A.
36 Sobczak Krzysztof PAK KWB Adamów S.A.
37 Kałużny Andrzej PAK KWB Adamów S.A.
38 Wojtczak Grzegorz PAK KWB Adamów S.A.

Oddział KWB Bełchatów
39 Włóka Marek KWB Bełchatów
40 Cieśliński Robert KWB Bełchatów
41 Fryś Ryszard KWB Bełchatów
42 Jasitczak Sławomir KWB Bełchatów
43 Kębłowski Tadeusz KWB Bełchatów
44 Kula Włodzimierz KWB Bełchatów
45 Matyśkiewicz Zbigniew KWB Bełchatów
46 Nowicki Michał KWB Bełchatów
47 Poszwiński Witold KWB Bełchatów
48 Stawowczyk Waldemar KWB Bełchatów

Poltegor Instytut
49 Kurkowiak Tadeusz Poltegor Instytut

Fugo S.A.
50 Dębiński Janusz Fugo S.A.
51 Nowak Sławomir Fugo S.A.
52 Kolaśniewski Jerzy Fugo S.A.

KOPEX Famago Sp z o.o.
53 Guzy Adam Fakos Sp z o.o.
54 Popęda Mirosław Fakos Sp z o.o.

Oddział Elektrownia Turów
55 Błażejewski Jan
56 Danel Janusz
57 Dudziński Marek
58 Michalski Marek
59 Sieradzki Waldemar
60 Stecyk Marek